Pierwszy Dzień Wiosny 2024

Utworzono dnia 27.03.2024

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania nowej pory roku rozpoczęły się od rozwiązania zadania, które nadesłała grupom pani Wiosna. Zadaniem dzieci było ułożenie kompozycji z wiosennych kwiatów i posianie owsa. Następnie przedszkolacy udali się na koncert muzyczny pt: "Bajudźwięki". Po przedstawieniu dzieci zostały zaproszone do zabaw muzyczno- ruchowych. Na koniec spotkania każda grupa zaprezentowała swoją wiosenną kompozycję kwiatową.

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa, którego celem jest uświadomienie, że osoby z zespołem Downa mają takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego dnia.

Dzień Wiosny 2024

Utworzono dnia 27.03.2024, 09:49