Mikołajki 2022

Utworzono dnia 13.12.2022

"Pan Mikołaj Święty, niesie nam prezenty..."

I tym razem Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z naszego przedszkola. 6 grudnia powitaliśmy Go wcześnie rano, a przyjechał do nas saniami zaprzężonymi w "Siedem reniferów". Obserwował uważnie nasze pląsy i tańce przy dźwiękach wesołych piosenek i zabaw o Mikołaju. To był nasz prezent dla tak czcigodnego gościa, który sprawił nam wielką radość swoją obecnością, a czekaliśmy przecież na Niego cały rok.

Po występach Mikołaj zastanawiał się długo, marszcząc swoje siwe brwi i głaszcząc długą białą brodę. Na szczęście dla nas stwierdził, że wszyscy zasłużyliśmy na prezenty, bo byliśmy bardzo grzeczni.

Jesteśmy wdzięczni Mikołajowi oraz Jego pomocnikom Elfom, którymi są kochani Rodzice, Pani Dyrektor, Nauczycielki oraz Pracownicy naszego przedszkola za to, że mogliśmy przeżyć tak udany dzień

Obiecujemy, że za rok również będziemy bardzo grzeczni i znów powitamy Świętego Mikołaja wierszem, piosenką i dobrymi uczynkami.

"To był wspaniały dzień" - przyznały Dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego "Bociani Zakątek" w Zagórowie.

Mikołajki 2022

Utworzono dnia 13.12.2022, 16:57