Dzień Otwarty 2024

Utworzono dnia 11.03.2024

6 marca 2024r.  w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty dla dzieci, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor Radosława Janicka oraz nasza pani logopeda - Iwona Grzeszczak. Dla każdego przewidziano wiele atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość odwiedzenia wszystkich sal i uczestnictwa w różnych zabawach. Lepiły z ciastoliny, masy solnej, malowały na folii, bawiły się piaskiem kinetycznym, kolorowały i rysowały. Jednak najlepszą atrakcją była możliwość pobawienia się zabawkami. Dzieci stawiały budowle z klocków jeździły samochodami, bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania w kącikach kuchennych. Podczas pobytu było wiele radości i uśmiechu, a na zakończenie smaczny poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.

Do zobaczenia już wkrótce!

Dzień Otwarty 2024

Utworzono dnia 11.03.2024, 08:37