Dzień Kobiet 2024

Utworzono dnia 27.03.2024

8 marca to wyjątkowy dzień, który co roku obchodzimy w naszym przedszkolu. To święto wszystkich Kobiet, nawet tych najmłodszych.

W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki od swoich kolegów z grup. Nie zabrakło również kwiatów, które są tradycją tego dnia. W każdej sali można było usłyszeć taneczną muzykę, do której bawiły się wszystkie dzieci. Wiele radości sprawiły przedszkolakom specjalnie przygotowane na tą okazje gry i zabawy.

Wydarzenie to uczy dzieci szacunku, potrzeby zapamiętywania pewnych przyjemnych świąt i okazywania uczuć osób, z którymi żyje się wspólnie na co dzień.

Wszystkie Panie i Dziewczynki bardzo dziękują chłopcom za piękne życzenia, upominki, kwiaty, czekoladki i promienny uśmiech…

Dzień Kobiet 2024

Utworzono dnia 27.03.2024, 09:21