Dzień Babci i Dziadka u Żabek 2024

Utworzono dnia 23.01.2024

BABCIA i DZIADEK - Nasi goście ukochani, niech nam żyją długie lata, w zdrowiu, szczęściu i radości.

W poniedziałek 22 stycznia 2024r.  w naszym przedszkolu ,,Bociani Zakątek" w Zagórowie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Panie i dzieci 5-letnie z grupy Żabki przygotowały dla zaproszonych gości Koncert Świąteczno-Noworoczny. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swoich wnucząt prezentujących wiersze, kolędy, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec dzieci obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany z pomocą rodziców. To był dla wszystkich wyjątkowy i wzruszający dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Dzień Babci i Dziadka u Żabek 2024

Utworzono dnia 23.01.2024, 09:04