Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. W słoneczny, styczniowy poniedziałek przybyli do naszego przedszkola babcie i dziadkowie dzieci z grupy „Pszczółki”.

W poniedziałek 29 stycznia 2024r. wychowawczyni grupy Pani Anna Zawal przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie złożyła życzenia. W pięknych strojach, przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze Pszczółki pod kierunkiem wychowawczyni p. Anny Zawal i p. Sylwii Michalak przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze, piosenki i tańce. Po występie wnuczęta obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek 2024

Utworzono dnia 05.02.2024, 09:19