Dzień Babci i Dziadka u Jeżyków 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

„Dziś dla dzieciaków nie lada gratka,

bo świętujemy Dzień Babci i Dziadka.

Coś zatańczymy, coś zaśpiewamy,

piękne występy w prezencie Wam damy”.

Tymi słowami w czwartek 25 stycznia 2024r.  dzieci z grupy Jeżyki powitały swoich Dziadków i rozpoczęły uroczystość.

Dzieci pod czujnym okiem swoich pań zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które przygotowały specjalnie na tą okoliczność. W przepięknej świąteczno-zimowej scenerii i wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed gośćmi. W ten sposób okazały swoim bliskim szacunek oraz podziękowały za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Następnie wręczono drobne upominki i zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Uśmiechnięte twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dzień Babci i Dziadka u Jeżyków 2024

Utworzono dnia 05.02.2024, 08:55