Dzień Babci i Dziadka u Biedronek 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

21 i 22 stycznia to symboliczne daty w kalendarzu naszego przedszkola.

Kojarzą nam się z obchodami szczególnej i wyjątkowej uroczystości: Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to osoby, które utożsamiamy z dzieciństwem, ciepłem, miłością i wszystkim co dobre i sprawiedliwe. Zajmują szczególne miejsce w serduszku każdego dziecka.

We wtorek 23 stycznia 2024r. wyjątkową uroczystość przeżyły Biedronki dzieci, należące do jednej z najmłodszych grup wiekowych Przedszkola Bociani Zakątek w Zagórowie. Mimo, że mają dopiero 3 latka też postanowiły zaprosić swoje Babcie i Dziadków by uczcić ich święto.

Przygotowały pod kierunkiem swoich Pań: Wychowawczyni Arlety Zawal i p. Eweliny Skąpskiej specjalny program artystyczny. Mali artyści wystąpili w wierszach, piosenkach i tańcu. Każdy wręczył swoim gościom upominek w postaci ,,kalendarza dla babci i dziadka".

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez biedronkowe mamusie.

Na zakończenie tej wspaniałej uroczystości dyrektor przedszkola P. Radosława Janicka podziękowała dzieciom za występ, paniom za przygotowanie imprezy oraz złożyła gościom najserdeczniejsze życzenia.

Był to niezwykły dzień... dzień, który połączył 3 kochające się pokolenia: wnuków, dziadków i pradziadków.

,,Drodzy Państwo życzymy Wam dużo zdrowia, abyście jak najdłużej mogli obdarzać swoje wnuki miłością, byli dumni z ich osiągnięć, uczyli co piękne, ważne i mądre..."

Za Wasz trud i starania składamy serdeczne podziękowania!

Dzień Babci i Dziadka u Biedronek 2024

Utworzono dnia 05.02.2024, 08:31