Bociany żegnamy, dzieci witamy!

Utworzono dnia 30.09.2022

,, Bociany żegnamy, dzieci witamy.''

Odleciały już bociany, które corocznie pojawiają się w gnieździe przy naszym przedszkolu. Szkoda... Miło było nam gościć je u siebie, obserwując codzienne ich zmagania z naturą. Będzie nam tego brakowało, ale wiemy, że wrócą w przyszłym roku, zwiastując wiosnę i pozytywne emocje.

Dziś cieszymy się bardzo, że już jutro powitamy nowych gości, a będą to nasze PRZEDSZKOLAKI. Kochane Dzieci, drodzy Rodzice, jutro przestąpicie progi przedszkola o nowej nazwie. Od 1 września 2022 nasze Przedszkole będzie nosić imię ,, BOCIANI ZAKĄTEK ''.

Na Przedszkolaki czekają w tym zakątku bociany Jeżyki , Motylki, Żabki, Pszczółki, Zajączki i Biedronki. Szczególnie ciepło witamy maluszki, które, mamy nadzieję, pomyślnie i szybko przejdą proces adaptacji w naszym przedszkolu.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy wielu cudownych wrażeń, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil.

Oby BOCIAN, który jest zwiastunem szczęścia, rodzących się dzieci, a jednocześnie znakiem naszego przedszkola, przyniósł Wam radość z nauki i beztroskiej zabawy. NIECH UŚMIECH NIE ZNIKA Z WASZYCH TWARZY!

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.