Bal Karnawałowy 2024

Utworzono dnia 12.02.2024

Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, tańczą różne przebierańce.

Każdy przebrał się inaczej, Ten obraca się, ten skacze.

7 lutego 2024r. w Przedszkolu „Bociani Zakątek” odbył się wyczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy. Już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, zwierzątka, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Jednym słowem zabawa na 102!

Oprawę muzyczną zapewnił DJ - pan Roman Klimka, prywatnie tata dwójki naszych przedszkolaków i pan Dawid Wolny. Dzieci i panie świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele zadowolenia i uśmiechu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Bal karnawałowy 2024

Utworzono dnia 12.02.2024, 14:54