Dzień Mamy i Taty oraz Pasowanie na Przedszkolaka u Jeżyków 2023

Utworzono dnia 07.07.2023

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto.

Z tej okazji do naszego "Bocianiego Zakątka" 25 maja 2023r. zostali zaproszeni rodzice Jeżyków, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta, a także przy okazji być świadkami pasowania dzieci na prawdziwych przedszkolaków.

Jeżyki z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości umiejętności wokalnych i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały to, czego nauczyły się do tej pory. Były piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor, Radosława Janicka, przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej.

Było to bardzo ważne przeżycie dla dzieci. Z tej okazji wszystkie Jeżyki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Ta podwójna uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, a także okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

Dzień Mamy i Pasowanie u Jeżyków 2023

Utworzono dnia 07.07.2023, 15:46

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.