Uroczystości Wielkanocne 2022

Utworzono dnia 07.07.2022
"Są takie Święta raz do roku,
co budzą życie, budzą czas.
Wszystko rozkwita w słońca blasku
i wielka miłość rośnie w nas..."
... są to Święta Wielkanocne - najważniejsze święta w kalendarzu chrześcijańskim, pełne powagi i zadumy, a jednocześnie radości, jaką ze sobą niosą.
W Wielką Środę 13 kwietnia 2022r. świętowanie Wielkiej Nocy rozpoczęliśmy od uroczystego śniadania, podczas którego na dużej sali spotkała się cała nasza przedszkolna rodzina oraz zaproszeni goście - Burmistrz Gminy Zagórów p. Roman Kulterman, kierownik CUW w Zagórowie p. Joanna Kempińska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Zagórowa p. Ryszard Sikorski. Na początku uroczystości pani dyrektor Radosława Janicka, Burmistrz p. Roman Kulterman oraz Przewodniczący Rady Miejskiej p. Ryszard Sikorski złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczne. Odbyło się również uroczyste wręczenie nagród za konkurs na najpiękniejszą palmę.
Na naszym świątecznym stole nie zabrakło jajek, białej kiełbasy, babki oraz innych wielkanocnych przysmaków. Po śniadaniu wszyscy udaliśmy się do ogrodu, aby według tradycji szukać upominków ukrytych przez zająca. Aby dotrzeć do celu, każda grupa musiała wykonać kilka zadań. Wszystkim grupom udało się to znakomicie. Świętowanie zakończyliśmy uroczystym obiadem.
Dziękujemy gościom za przyjęcie zaproszenia i przybycie do naszego przedszkola, za miłe wielkanocne życzenia oraz słodkie upominki.

Uroczystości Wielkanocne 2022

Utworzono dnia 07.07.2022, 16:00