Głową rusz i poezję twórz

Utworzono dnia 03.04.2022

Zapewne każdy z nas miał w dzieciństwie wyjątkowego przyjaciela - pluszowego misia.

Miś towarzyszył nam wszędzie - często przytulaliśmy go z radości, a czasem ocierał nasze łzy. Pluszowy miś jest najlepszym przyjacielem każdego dziecka, dlatego zasługuje na specjalne uznanie.
Rada Rodziców działająca przy naszym przedszkolu ogłosiła konkurs na najpiękniejszy wiersz o misiu pod hasłem "Głową rusz i poezję twórz". Spośród wielu utworów, Jury pod przewodnictwem p. Moniki Nowaczyk - nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Zagórowie, wyłoniło zwycięzców. 24 marca 2022 r. w naszym przedszkolu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród przez p. dyrektor Radosławę Janicką oraz przedstawicielkę Zarządu Rady Rodziców p. Grażynę Radecką - Wiatrowską. Mamy miały okazję zaprezentować swoje utwory, a uważnymi słuchaczami były dzieci z grup "Motylki" i "Wiewiórki" wraz z wychowawczyniami.
1. miejsce zajęła p. Michalina Wróbel - mama Jasia z grupy "Wiewiórki" za wiersz pt. "Zagadka"
2. miejsce przypadło p. Elżbiecie Andrzejak - mamie Oliwki z grupy "Motylki" za wiersz pt. "Pluszowy miś"
3. miejsce zajęła p. Dorota Borowska - mama Kacperka z grupy " Żabki" za wiersz pt. "Najcenniejszy skarb".
Wyróżnienie dostała p. Monika Dajerling - Maćkowiak - mama Szymonka z grupy "Motylki" za wiersz pt. "Dla misia".
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom.

Głową rusz i poezję twórz

Utworzono dnia 03.04.2022, 13:42