Dzień Ziemi 2022

Utworzono dnia 07.07.2022
22 kwietnia w naszym przedszkolu corocznie obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji w każdej grupie odbyły się zajęcia, na których dzieci rozmawiały na temat ochrony środowiska. Przedszkolaki dowiedziały się co to jest ekologia, recykling i jak należy dbać o naszą planetę - Ziemię. Wzięły również udział w quizie ekologicznym, rozwiązywały zagadki a na koniec wykonały wspólnie piękną pracę plastyczną z wykorzystaniem surowców wtórnych.
Dzień minął nam pod znakiem sportowych emocji. Dzieci zmagały się z konkurencjami sportowymi z wykorzystaniem ekośmieci.
Uwieńczeniem obchodów Dnia Ziemi było złożenie "Przyrzeczenia Przyjaciela Planety". Wszystkie dzieci za udział w dzisiejszej zabawie otrzymały ekomedale.

Dzień Ziemi 2022

Utworzono dnia 07.07.2022, 15:45