Dzień Otwarty 2022

Utworzono dnia 03.04.2022

1 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Przybyły do nas dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich gości serdecznie przywitała pani dyrektor Radosława Janicka. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się dzieci i ich opiekunów z budynkiem, wyposażeniem i pracownikami przedszkola. Mogły zobaczyć, jak wygląda miejsce, w którym będą spędzać większą część dnia. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach muzyczno – ruchowych i plastycznych przygotowanych przez panie z poszczególnych grup. Jednak największym powodzeniem cieszyły się zabawki. Dzieci wybierały te, którymi najbardziej lubią się bawić. W przerwie zabaw, dzieci zjadły poczęstunek z owoców aby nabrać sił do dalszych pląsów. Przy wyjściu każde dziecko otrzymało balona z naszym przedszkolnym logo. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.

Dzień Otwarty 2022

Utworzono dnia 03.04.2022, 13:14