Kolędowanie 2020

Utworzono dnia 29.12.2020

Okres przedświąteczny to wyjątkowy czas.

22 grudnia 2020r. wszyscy zebraliśmy się na dużej sali, by wspólnie kolędować. Byliśmy ubrani elegancko, z białym elementem stroju. Na zaproszenie pani dyrektor Radosławy Janickiej do naszego przedszkola przybyły przedstawicielki Rady Rodziców działającej przy naszym przedszkolu, w składzie: wiceprzewodnicząca pani Katarzyna Brzezińska, skarbnik pani Anna Pecelerowicz oraz sekretarz pani Beata Olejniczak. Panie wygłosiły dla nas piękny wiersz T. Kubiaka pt. ,,Wieczór wigilijny''. Dziewczynki z grupy,, Pszczółki'' i ,, Żabki'' zatańczyły ,,Taniec śnieżynek", który przygotowała pani Agnieszka Sobczak. Dzieci że wszystkich grup przygotowały piękne świąteczne utwory: ,,Biedronki"-,,Była noc"; ,,Zajączki "- ,,Od serca do ucha" ; ,,Motylki "- ,,Dziecięca pastorałka"; ,,Wiewiórki"-,,Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" ; ,,Pszczółki "-,,Wołek i osiołek" ; ,,Żabki"-,, Przybieżeli do Betlejem ". Kolędy i pastorałki śpiewały także panie: pani Agnieszka ,,Wśród nocnej ciszy", pani Ania i pani Arleta ,,Maleńka Miłość ", pani Iwona ,,Gdy śliczna Panna". Na zakończenie wszystkie panie oraz dzieci zaśpiewały kolędę ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki ". Pani dyrektor życzyła zebranym zdrowych i radosnych świąt. Po występach udaliśmy się do swoich sal na uroczysty obiad.

Było świątecznie i pysznie!

Kolędowanie 2020

Utworzono dnia 29.12.2020, 12:04

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.