Powitanie Wiosny

Utworzono dnia 23.03.2018

W piątek 23 marca 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pożegnania Zimy” i „Powitania Wiosny”. Była to wyjątkowa uroczystość, ponieważ w nowym budynku przedszkola powitaliśmy wiosnę już po raz dziesiąty!

Na początku uroczystości dzieci pożegnały Panią Zimę śpiewając jej piękną piosenkę. Pani Zima obiecała, że powróci do nas przed świętami Bożego Narodzenia.

Wszyscy niecierpliwie oczekiwali nadejścia Pani Wiosny. Specjalnie dla Pani Wiosny nauczyli się nowych piosenek. W końcu Pani Wiosna nadeszła i ogłosiła wielki konkurs. Dzieci z każdej grupy musiały zrobić plakat o tematyce wiosennej.

Jury w składzie: Pani Dyrektor Radosława Janicka, Pani Izabela Goślińska – Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani intendentka Patrycja oraz oczywiście Pani Wiosna miały wybrać najładniejszy plakat. Miały trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ładne. Ostatecznie nagrody – Medale Pani Wiosny – otrzymały wszystkie grupy.

Gratulujemy!

Powitanie Wiosny

Utworzono dnia 05.06.2018, 13:43

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.