Karnawałowy bal przebierańców

Utworzono dnia 09.02.2018

9 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany przez wszystkie dzieci Bal karnawałowy. Był to niezwykły dzień. Już od rana w przedszkolu zaczęły pojawiać się bajkowe postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Po śniadaniu wszyscy spotkaliśmy się na dużej sali aby zacząć wspólną zabawę. Przez środek sali przeszedł korowód dzieci z wszystkich grup. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, ... i wiele innych ciekawych postaci.

Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Cały dzień przepełniony był wieloma atrakcjami: były konkursy, tańce oraz wspólne zabawy. Cały bal poprowadził zespół muzyczny specjalnie zaproszony na tą okoliczność. Punktem kulminacyjnym imprezy był wybór Króla i Królowej balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów. Dziękujemy p. Anecie Węcławiak za udostępnienie zdjęć.

Karnawałowy bal przebierańców

Utworzono dnia 05.06.2018, 13:39

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.