Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sprintem do maratonu

Utworzono dnia 11.06.2018

18 maja na Stadionie Miejskim w Zagórowie Dzieci z Przedszkola w Zagórowie wzięły udział w III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "SPRINTEM DO MARATONU". Po wspólnej rozgrzewce dzieci z grupy „Pszczółki”, „Biedronki”, „Misie” i „Wiewiórki” stanęły na linii startu. Zapał był tak wielki, że każde dziecko pokonało dystans aż 400m. Razem udało się nam pokonać trasę 35200m (88 dzieci x 400m). Wszystkie przedszkolaki ukończyły bieg, za co nagrodzone zostały medalami. Dzieci były szczęśliwe i zadowolone, wyraziły chęć uczestnictwa w następnym maratonie. Relację filmową z biegu przygotowała dla nas Patrycja Rybicka uczennica zaprzyjaźnionego z nami Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Zagórowie i pan Janusz Lewicz – nauczyciel Gimnazjum, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również uczniom i nauczycielom WF – panu Markowi Walczakowi i panu Karolowi Janowskiemu z Gimnazjum oraz Panu Henrykowi Ulatowskiemu za pomoc w przeprowadzeniu biegu.