Pasowanie na Przedszkolaka i Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 08.06.2018

25 listopada 2016r. w naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość dla naszych najmłodszych dzieci z grup: Jeżyki i Motylki. Dzień był bardzo szczególny, bo tego dnia swoje święto obchodził też Pluszowy miś.

Maluszki wiele nauczyły się przez te 3 miesiące, swoje umiejętności zaprezentowały podczas występów. Pokazały paniom i starszym kolegom jak świetnie radzą sobie podczas tańca, recytowania wierszyków i śpiewania piosenek. Nie zabrakło też zabaw z pluszowym misiem. Następnie pani dyrektor pasowała dzieci na przedszkolaków. Każde dziecko otrzymało dyplom i rożek z niespodzianką.

Dzięki hojności Rady Rodziców wszyscy przedszkolacy mogą się teraz cieszyć ze swojego pluszowego misia w przedszkolu, do którego mogą się przytulić i z którym mogą się pobawić. Dziękujemy pani przewodniczącej Paulinie Bryk i całej Radzie Rodziców za zakup pluszaków.

Chociaż początki były trudne, to teraz maluszki są już prawdziwymi Przedszkolakami!

Uroczystość przygotowały panie z grup Jeżyków i Motylków: Magdalena Ligocka, Edyta Klocek i Wiesława Grochalska.

Pasowanie na Przedszkolaka i Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 08.06.2018, 11:44