Wierszowisko

Utworzono dnia 08.06.2018

15.04.2016 r. w naszym przedszkolu odbył się po raz pierwszy konkurs recytatorski. Celem tego konkursu było: rozbudzanie i rozwijanie aktywności artystycznej dzieci wyłanianie młodych talentów, promowanie i popularyzacja literatury dziecięcej, kształtowanie charakterów młodych artystów poprzez zdrowe współzawodnictwo dobra zabawa . Do konkursu zgłosiło się 23 przedszkolaków w trzech kategoriach wiekowych : 3-latki, 4-latki i 5-latki. Wyróżnienie otrzymali: Oliwia Nowak (3 l.) za wiersz pt. „Kotek”, Antosia Andrzejak (4 l.) „Figielek”, Aleksander Dyc (4 l.) „Kotek”, Marta Grzeszczak (5l) „Na Wyspach Bergamutach” Maja Połom (5 l.) „Południca i północnica” i nagrodę ufundowana przez Gimnazjum Publiczne w Zagórowie Kacper Musiałowski ( 5 l.) „Tańcowały dwa Michały”

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola, a naszym miłym gościom : P. Małgorzacie Kasprzak i P. Monice Nowaczyk za prace w komisji konkursu. Do zobaczenia za rok!

Wierszowisko

Utworzono dnia 08.06.2018, 11:21