Sprzątanie świata 2022

Utworzono dnia 30.09.2022

23 września (piątek) dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w corocznej ogólnopolskiej akcji "Sprzątania Świata", której celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko.

Jeżyki, Motylki, Żabki, Pszczółki, Zajączki i Biedronki odpowiednio przygotowane - wyposażone w jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci udały się w przydzielone strefy do uporządkowania.

Najmłodsze grupy: Jeżyki i Motylki z zapałem sprzątały przedszkolny plac zabaw. Żabki i Pszczółki porządkowały teren wokół naszego przedszkola a najstarsze grupy Zajączki i Biedronki oczyściły ze śmieci las.

Zbieranie śmieci było doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na zanieczyszczanie środowiska naturalnego i potrzebę dbania o nasze dobro wspólne.

Nasi przedszkolacy udowodnili, że każdy może zadbać o otaczającą nas przyrodę.

Sprzątanie świata 2022

Utworzono dnia 30.09.2022, 16:36