Przedszkolne kolędowanie 2022

Utworzono dnia 28.12.2022

20 grudnia 2022 r. w "Bocianim Zakątku" odbyło się wspólne kolędowanie wprowadzające wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczne i noworoczne życzenia dla przedszkolaków i pracowników złożyła pani dyrektor Radosława Janicka oraz przedstawicielka Rady Rodziców - pani Anna Pecelerowicz. W miłej atmosferze, w blasku migającej gwiazdy i światełek choinki śpiewaliśmy kolędy, pastorałki i recytowaliśmy wiersze. Usłyszeliśmy takie kolędy jak: "Przybieżeli do Betlejem", "Cicha noc", "Lulajże Jezuniu", "Pójdźmy wszyscy do stajenki".

Po skończonym kolędowaniu każda grupa we własnej sali, miała możliwość degustacji wigilijnej potrawy – czerwonego barszczu i pierogów z kapustą. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku - świątecznych pierniczków.

Spotkanie to dało wszystkim uczestnikom wiele radości - było wzmocnieniem więzi między społecznością przedszkolną.

Kolędowanie 2022

Utworzono dnia 28.12.2022, 12:35