IV Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Utworzono dnia 27.04.2018

27 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu kolejny już Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Celem uroczystości była promocja młodych talentów oraz wyłonienie reprezentantów przedszkola w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Do – Re- Mi. Przegląd przygotowały oraz prowadziły panie Arleta Zawal i Anna Zawal. Na początku swoje zdolności zaprezentowały najmłodsze przedszkolaki: grupa „Misie” zaśpiewała piosenkę „Witaminowa piosenka”, grupa „Pingwinki” – „Pingwinkowa orkiestra”. Następnie swoje umiejętności zaprezentowali soliści z poszczególnych grup. Jury w składzie: pani dyrektor Radosława Janicka, pani Agnieszka Sobczak i pani Iwona Grzeszczak po wspólnych naradach wyłoniło dzieci, które 15 maja będą reprezentowały nasze przedszkole w powiatowych eliminacjach Festiwalu w Słupcy. Nominacje otrzymały: Maria Węcławiak, Martyna Maciejewska z grupy „Żabki” oraz Agata Kinast z grupy „Wiewiórki”. Gratulujemy wszystkim dzieciom, a laureatkom życzymy powodzenia podczas kolejnych występów.