Dzień Uśmiechu 2022

Utworzono dnia 09.10.2022

Uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę poznając drugiego człowieka. Uśmiech poprawia nastrój, ułatwia nawiązanie relacji i łagodzi nieporozumienia. Jest tak ważny, że doczekał się własnego święta, które co roku przypada w pierwszy piątek października.

W naszym przedszkolu uśmiech na twarzach gości codziennie, nie tylko od święta, ale dziś 7 października, w pierwszy piątek października 2022 r. - w Dzień Uśmiechu - był najlepszy czas, aby podzielić się uśmiechem z innymi.

3-latki odwiedziły panią dyrektor, panią intendentkę i panie kucharki i wręczyły im uśmiechnięte buźki. 4-latki i 5-latki wyszły na spacer i dzieliły się uśmiechami z przechodniami, odwiedziły również pobliskie instytucje.

Dzieci wykonały wesołe prace plastyczne i zrobiły pamiątkowe zdjęcia. Cały dzień upłynął nam na wesołych zabawach i zadaniach.

Życzymy wszystkim na co dzień samych radosnych dni.

Dzień Uśmiechu 2022

Utworzono dnia 09.10.2022, 15:11

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.