Utworzono dnia 23.09.2018

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Tego dnia, także w naszym przedszkolu, było wielkie święto. Tegoroczny „Dzień Przedszkolaka” odbył się pod hasłem „Bezpieczny Przedszkolak”. Dzieci i panie były ubrane w kolory zielony, żółty lub czerwony czyli kolory świateł sygnalizatora. Dzieci uczestniczyły w zabawach dotyczących bezpieczeństwa.

Nie zabrakło również innych atrakcji. Zaraz po śniadaniu obejrzały teatrzyk pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu artystów.  Następnie na placu przedszkolnym śpiewały i tańczyły wraz ze specjalnymi gośćmi: Pluszowym Misiem i Biedroneczką. Miały możliwość puszczania baniek mydlanych, rysowały kolorową kredą oraz malowały na foliach. Były także wyścigi w tunelach. Nie zabrakło również słodkości.

Na koniec wszystkie dzieci otrzymały specjalne medale z okazji „Dnia Przedszkolaka” oraz kolorowe balony.

Na szczęście także pogoda nam sprzyjała więc uroczystość udała się znakomicie!

Utworzono dnia 23.09.2018, 17:21