Dzień Pluszowego Misia 2022

Utworzono dnia 27.11.2022

25 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. To ważna karta w kalendarzu przedszkolnych uroczystości, dlatego też nauczycielki postarały się aby ten dzień był wyjątkowy, uroczysty i pełen niespodzianek. Niewątpliwie Pluszowy Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. To maskotka, do której można się przytulić i powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

Dziś każde dziecko obowiązkowo przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia.

Dzisiejszy dzień minął wszystkim pod znakiem pozytywnych emocji. Było mnóstwo uśmiechu i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Dzień Pluszowego Misia 2022

Utworzono dnia 27.11.2022, 13:33