DZIEŃ OTWARTY na POWITANIE WIOSNY

Utworzono dnia 26.03.2019

21 marca 2019r. w naszym przedszkolu odbył się zielony dzień z okazji nadejścia długooczekiwanej wiosny. Był to również DZIEŃ OTWARTY dla nowych przedszkolaków.

Zaraz po śniadaniu spotkaliśmy się na dużej sali na wspólnej uroczystości, podczas której pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę. Towarzyszyły nam dzieci, które od nowego roku szkolnego dołączą do grona przedszkolaków. Tradycyjnie tego dnia wszyscy byliśmy ubrani na zielono.

Po uroczystości mieliśmy możliwość wspólnie bawić się w salach, które na ten dzień zamieniły się w niezwykłe Krainy: Krainę Zabawek, Krainę Ciastoliny, Krainę Doświadczeń, Krainę Kreatywności i Krainę Sportu.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przyjęcie naszego zaproszenia i liczne przybycie do przedszkola. Było nam bardzo miło Was gościć.

DZIEŃ OTWARTY na POWITANIE WIOSNY

Utworzono dnia 26.03.2019, 16:14