Dzień Edukacji Narodowej 2022

Utworzono dnia 19.10.2022

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty obchodzony w Polsce co roku 14 października.

Z tej okazji dziś od rana było w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci i Rodzice składali Paniom życzenia dziękując za naukę, opiekę, wychowanie oraz cierpliwość, dobroć i troskę okazywane na co dzień .

Zaraz po śniadaniu spotkaliśmy się na dużej sali na uroczystym apelu przygotowanym przez 5-letnie "Zajączki" i "Biedronki".

Dzieci pięknie zaprezentowały się podczas wierszy, piosenek i tańca.

Następnie życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazała wszystkim pani dyrektor Radosława Janicka oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Justyna Idziak.

Dziękujemy Rodzicom za kwiaty, upominki i wszystkie miłe słowa oraz pyszny tort - prezent od Rady Rodziców.

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Utworzono dnia 19.10.2022, 19:05

ZAŁĄCZNIKI:

• Taniec z paniami
    Utworzono dnia 19.10.2022, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.