Utworzono dnia 17.10.2018

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony był w naszym przedszkolu w piątek 12 października 2018r. Uroczystość miała wyjątkowy charakter  ze względu na święto wszystkich pracowników oświaty, jak również jubileusz 10- lecia naszej pracy w nowym budynku przedszkola.

Na zaproszenie pani dyrektor Radosławy Janickiej uroczystość uświetnili swoją obecnością  pan Marek Zawal – Radny Rady Miejskiej Zagórowa, pani Izabela Goślińska – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz państwo Anna Neumann – Kubiak i Tomasz Kubiak – Przyjaciele naszego przedszkola.

Dzieci 5-letnie z grup: „Jeżyki” i „Motylki”  przygotowane pod kierunkiem pań: Magdaleny Ligockiej, Edyty Klocek, Wiesławy Grochalskiej i Małgorzaty Marcjan wspaniale zaprezentowały się na przedszkolnej scenie z jubileuszowym przedstawieniem, które było wzruszające i wesołe.  Wiersze, piosenki, tańce rozbrzmiewały w dużej sali.

Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego dla przedszkolaków i absolwentów pt. „Nasze przedszkole”. Laureatami konkursu zostali

w kategorii  Przedszkolaków:

Nikola Górniak z grupy „Misie”,

Natasza Wolnicka z grupy „Motylki”,

Mateusz Czajka z grupy „Jeżyki”

w kategorii Absolwentów:

Sandra Fimiak – kl. 0b ze Szkoły Podstawowej w Zagórowie,

Martyna Nowak – kl II a ze Szkoły Podstawowej w Zagórowie

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki.

Kulminacyjnym punktem uroczystości był tort z wizerunkiem naszego przedszkola ufundowany przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy.

Uroczystość udała się znakomicie.

Utworzono dnia 17.10.2018, 19:29