Dzień Chłopca 2022

Utworzono dnia 03.10.2022

30 września przypada niezwykłe święto - Dzień Chłopca. W naszym przedszkolu uczymy dzieci, aby pamiętały o znaczących wydarzeniach w życiu rodzinnym i przedszkolnym. Staramy się, aby każde święto dla naszych małych przedszkolaków było niezapomniane i przepełnione mnóstwem wspaniałych atrakcji. Nie inaczej było dziś. Każda grupa obeszła ten dzień na swój niezapomniany sposób.

Jeżyki , Motylki , Żabki i Pszczółki doskonale bawiły się w swoich salach. Były zabawy muzyczno-ruchowe, konkurencje sportowe, dziewczynki wręczały chłopcom upominki oraz składały życzenia. Nie zabrakło też pysznego poczęstunku.

Dwie najstarsze grupy - Zajączki i Biedronki, z okazji Dnia Chłopca wybrały się do kina na bajkę pt: "Kurozając". Na starszaków również czekały małe niespodzianki.

We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Dzień Chłopca 2022

Utworzono dnia 03.10.2022, 19:00