Utworzono dnia 20.02.2019

Tak karnawał się zaczyna.

Każdy maskę w ręku trzyma

i wybiera się na bal.

Będzie tańczyć wiele par.

15 lutego 2019r. w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy dla dzieci. Zaraz po śniadaniu kolorowe, bajkowe postacie zaczęły pojawiać się na dużej sali. Były wśród nich: księżniczki, motylki, królewny, policjanci, piraci, strażacy, kowboje i wiele innych ciekawych postaci. Wystrój sali wprowadził w karnawałowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach, przygotowanych przez zespół muzyczny „Art And Music” z Poznania. Wszyscy bawili się wspaniale. Taka zabawa to niezapomniane przeżycia nie tylko dla dzieci, ale i pań.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci.

Szczególnie dziękujemy p. Maksymilianowi Hofmanowi za wcielenie się w rolę bociana.

Dziękujemy również p. Anecie Węcławiak za udostępnienie zdjęć.

Bal karnawałowy 2019

Utworzono dnia 20.02.2019, 18:19

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.