Wycieczka 5-latków do szkoły

Utworzono dnia 05.07.2022

7 czerwca 2022r. dzieci z grup "Motylki" i "Wiewiórki" udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej im. Michała Okurzałego w Zagórowie. Niektóre dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły i było to dla nich ogromne przeżycie. W szkole przywitały nas i oprowadziły nauczycielki uczące w klasach "0": pani Agnieszka Staszewska i pani Anna Chlebowska. Dzieci miały okazję poznać ważne osoby pracujące w szkole i zwiedzić najciekawsze miejsca: gabinet dyrektora, bibliotekę, stołówkę, salę gimnastyczną, sale oraz szatnie klas "0". Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodkie upominki. Dziękujemy za miłe przyjęcie. Wizyta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas "0".

Wycieczka 5-latków do szkoły 2022

Utworzono dnia 05.07.2022, 10:56