Zakończenie przedszkola przez dzieci 5-letnie

Utworzono dnia 11.07.2021
„Przedszkola czas już minął…”
Dzień 24 czerwca dla jednych był zwykłym dniem, ale dla dzieci z grup: „Żabki”, „Pszczółki” oraz Filipa z grupy „Motylki” i Kai z grupy „Wiewiórki” był wyjątkowy i uroczysty. W naszym Przedszkolu odbyła się bowiem Uroczystość Pożegnania Absolwentów. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały krótki występ. Były też podziękowania i życzenia od pani dyrektor Radosławy Janickiej, pani Justyny Idziak – przewodniczącej Rady Rodziców oraz rodziców. Słowa pożegnania do dzieci skierowały wychowawczynie grup, pani Aldona Anna Gałdecka i pani Anna Zawal. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Nie zabrakło łez wzruszenia, skończył się bowiem 3 letni okres wspólnych zabaw, spotkań i pracy.
Życzymy naszym Absolwentom wesołych, bezpiecznych wakacji i samych sukcesów w szkole.

Zakończenie przedszkola 2021

Utworzono dnia 11.07.2021, 09:33