Wierszowisko 2021

Utworzono dnia 14.06.2021

18 maja 2021r. w naszym przedszkolu odbył się po raz kolejny konkurs recytatorski Wierszowisko pod hasłem: "Każdy przedszkolak to mały Polak".

Celem tego konkursu było: zachęcanie do kształtowania poczucia silnej więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją i wartościami; rozwijanie wrażliwości literackiej o tematyce patriotycznej; promowanie młodych talentów.
Do konkursu zgłosiło się 21 przedszkolaków w trzech kategoriach wiekowych : 3-latki, 4-latki i 5-latki. Wyróżnienie otrzymali: Julia Kukulska (3 l.) za wiersz pt. „Barwy ojczyste”, Amelia Borowska (4 l.) „Barwy ojczyste”, Karina Staszewska (5 l.) „Modlitwa polskiej dziewczynki”, Barbara Kierzek (5 l.) „Katechizm polskiego dziecka”
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział a rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola.

Wierszowisko 2021

Utworzono dnia 14.06.2021, 18:49