Wierszowanie o bocianie 2021

Utworzono dnia 11.07.2021
We wtorek 29 czerwca 2021r. odbyło się Wierszowanie o bocianie czyli podsumowanie konkursu na wiersz o bocianie zorganizowanego przez Radę Rodziców działającą przy naszym przedszkolu .
Gości powitała pani przewodnicząca Rady Rodziców Justyna Idziak.
Komisja Konkursowa w osobach pani Moniki Nowaczyk i pani Jolanty Łuczak oceniła i doceniła wszystkie wiersze podkreślając ich wartości poetyckie, dydaktyczne i patriotyczne.
I miejsce pani Michalina Wróbel – wiersz „Bociek”
II miejsce pani Monika Kmieć – wiersz „Polski bocian”
III miejsce pani Anna Pecelerowicz – wiesz „List do bociana”
Wyróżnienie zdobył wiersz pani Edyty Klocek „Zaproszenie”
W konkursie udział wzięły pani Katarzyna Brzezińska, pani Magdalena Burda, pani Sylwia Galor, pani Justyna Idziak, pani Agnieszka Siwczyńska, pani Agnieszka Staszewska oraz pani Lidia Kubacka. Pracę literacką autorów wierszy nagrodzono książkami, pamiątkowymi dyplomami oraz breloczkami z logo przedszkola. Każda z pań odczytała swój wiersz i powiedziała kilka słów na temat jego powstania. Dyrektor Radosława Janicka skierowała słowa podziękowania dla pani Justynki Idziak, pani Ani Pecelerowicz, pani Kasi Brzezińskiej, pani Grażynki Wiatrowskiej, pani Beatki Olejniczak oraz pani Agnieszki Nowak za wsparcie, pomoc i zaangażowanie w pracę grup i pracę przedszkola.

Wierszowanie o bocianie 2021

Utworzono dnia 11.07.2021, 09:36