Piknik Rodzinny 2018

Utworzono dnia 03.11.2019

W piątkowe popołudnie 15 czerwca 2018r. rodzice i dzieci bawili się na Przedszkolnym Pikniku Rodzinnym pod hasłem „Kle, kle, kle, bocian z nami bawi się” przygotowanym już po raz kolejny przez Radę Rodziców.

Na początku nauczycielki zaprosiły Rodziców i dzieci do wspólnej zabawy przy piosenkach znanych i lubianych dzieciom. Piknikowi towarzyszyło mnóstwo dodatkowych atrakcji. Były dmuchane zamki, malowane buźki. W kąciku gastronomicznym przygotowanym przez Rodziców można było posilić się kiełbaską z grilla, chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz pysznymi bułeczkami. Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Odbyła się także loteria fantowa. Główną nagrodę – hulajnogę – wygrał Piotruś Michalak.

Bardzo dziękujemy przewodniczącej Rady Rodziców - pani Izabeli Goślińskiej, wiceprzewodniczącej – pani Sylwii Wiatrowskiej, skarbnikowi – pani Marice Maciejewskiej oraz wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się do pomocy przy organizacji Pikniku.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.