Piknik Rodzinny

Utworzono dnia 11.06.2018

W środowe popołudnie 14 czerwca Rodzice i dzieci bawili się na Przedszkolnym Pikniku Rodzinnym przygotowanym przez Radę Rodziców pod hasłem „Kle, kle, kle, bocian z dziećmi tańczyć chce”.

Na początku, dzieci z kółka tanecznego prowadzonego przez panią Kingę Majewską - rytmiczkę naszego przedszkola, zaprezentowały dwa układy taneczne. Po występach nauczycielki zaprosiły Rodziców i dzieci do wspólnej zabawy. Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zamki, malowane buźki, pokazy przygotowane przez Straż Pożarną. W kąciku gastronomicznym przygotowanym przez Rodziców można było posilić się kiełbaską z grilla, chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz pysznym ciastem. Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Odbyła się także loteria fantowa. Główną nagrodę – rowerek dziecięcy – wygrali państwo Jasińscy.

Bardzo dziękujemy przewodniczącej Rady Rodziców - pani Paulinie Bryk oraz wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się do pomocy przy organizacji Pikniku. Dziękujemy także strażakom za wspaniały pokaz.

Piknik Rodzinny

Utworzono dnia 11.06.2018, 09:42

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.