III Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Utworzono dnia 11.06.2018

17 maja w naszym przedszkolu odbył się III Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Celem przeglądu była promocja młodych talentów oraz wyłonienie dzieci, które będą reprezentować przedszkole w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Do – Re – Mi. W przeglądzie zaprezentowały swoje umiejętności dzieci z wszystkich grup. Wystąpiły zespoły i soliści.

Jury w składzie pani Kinga Majewska – nauczycielka rytmiki, pani Paulina Bryk – przewodnicząca Rady Rodziców przy Przedszkolu, pani Radosława Janicka – dyrektor przedszkola i pani Wiesława Grochalska - nauczycielka po wspólnych obradach nominowało do powiatowych eliminacji dzieci: Amelkę Przydrygę (osoby towarzyszące: Julka Kramska, Zuzia Kruczkowska, Wiktoria Widelska) z grupy „Pszczółki”, Martę Grzeszczak z grupy „Kotki” oraz Czarka Jasińskiego z grupy „Misie”.

31 maja w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbyły się Powiatowe Eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Do – Re – Mi. Amelka Przydryga zaprezentowała piosenkę „Maszeruje wiosna”, Marta Grzeszczak zaśpiewała piosenkę „Kolorowe obrazki”, a Czarek Jasiński – piosenkę „Ziemia – zielona wyspa”.

Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

III Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Utworzono dnia 11.06.2018, 09:34